Hakkımızda

EVR (EVRENSELYMM LTD.ŞTİ). Maliye Bakanlığı’nda Vergi Müfettişi, Maliye Müfettişi ve Maliye Başmüfettişi  olarak görev yapmış 3 ortak tarafından kurulmuş olan  bir yeminli mali müşavirlik ve denetim şirketidir.

Şirketimiz özellikle Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansları ve diğer ulusal ve uluslararası fonlar tarafından finanse edilen projelerin denetimi üzerinde özel uzmanlığa sahip bulunmaktadır.  Bu alanlar ile ilgili bugüne kadar şirket ortaklarımızca yürütülen çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi “ Referanslarımız”  altında listelenerek bilginize sunulmuştur.

Ayrıca çözüm ortağımız Çalışma Bakanlığı eski İş Başmüfettişi Bülent YILDIRIM, iş hukuku kapsamında danışmanlık ve sorunlarınızı çözme konusunda birlikte hizmet vermektedir. 

Bununla birlikte ülkemizde mali mevzuat ve Türk Ticaret Kanunu’nda son zamanlarda yaşanan değişiklikler, şirketlerin sağlam muhasebe yapısı ve aktif vergi planlamasına ihtiyaç duymasına sebep olmaktadır. Bu nedenle, EVR YMM VE DENETİM vergi stratejilerinin planlanması ve danışmanlık konularında müşterilerini zamanında bilgilendirmekte, uzman kadrosu ile Kurumlar Vergisi Kanunu’na tabi şirketlerin mali yapısını analiz ederek en etkin muhasebe ve mevzuata uygun vergi yapısını ortaya koymakta ve bu yapının düzenli olarak denetlenmesi suretiyle de dönem sonu mali tablolarını ve beyannamelerini Tam Tasdik Hizmetleri kapsamında tasdik etmektedir.